Jitka Ulbrichová

maminka
instruktorka
koučka

Jsem maminkou dvou malých dětí. Jejich příchod na svět byl pro mě velký zlom. Rodičovství se mi stalo výzvou k osobnímu růstu a rozvoji, život s dětmi cesta k poznávání a přijímání sebe sama. V knize Výchova bez poražených jsem našla návod, jak si vytvořit tak důležitý vzájemný respekt. Když se nabídla možnost absolvovat kurz vycházející z této knihy, neváhala jsem.

P.E.T. kurz (Parent Effectiveness Training) je kurzem, kde si rodiče osvojí metody a techniky,  jimž jim pomohou zlepšit vztahy (nejen) s jejich dětmi. Sdílím názor autora této metody Thomase Gordona, amerického psychologa nominovaného na Nobelovu cenu za mír, že lidé se mohou změnit, pokud mají možnost se naučit a procvičit dovednosti komunikace a řešení konfliktů.

Všichni od nás očekávají, že své děti správně vychováme. Je to ten nejtěžší úkol, který v životě máme, ale nikdo nás na něj nepřipravil. Jako instruktor P.E.T. kurzů věřím, že můžu rodičům pomoci osvojit si účinnější postupy jak autenticky komunikovat a tím vytvořit uspokojivější vztah s dětmi a rozvíjet v dětech zodpovědnost. 

Kontakt

Osvědčení

Close Menu